🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Pinto Area Rug - Clearance
| Collection: | Pinto |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Camel, Taupe, Tan, Cream |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |
Select Title
From $143.70
Original: $479.00
-70%Pinto Area Rug - Clearance—
$479.00
$143.70More Images


Pinto Area Rug - Clearance
| Collection: | Pinto |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Camel, Taupe, Tan, Cream |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Pinto |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Camel, Taupe, Tan, Cream |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |























