🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Pierson Ceiling Lighting
| Collection: | Pierson |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Translucent |
| Material: | Fixture: Glass, Ash Wood |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Light Gray |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 12' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 60W |
$35.70
Original: $119.00
-70%Pierson Ceiling Lighting—
$119.00
$35.70More Images



Pierson Ceiling Lighting
| Collection: | Pierson |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Translucent |
| Material: | Fixture: Glass, Ash Wood |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Light Gray |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 12' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 60W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Pierson |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Translucent |
| Material: | Fixture: Glass, Ash Wood |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Light Gray |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 12' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 60W |























