🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Piermont Area Rug - Clearance
| Collection: | Piermont |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Beige, Medium Brown, Gray, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
$949.00
Piermont Area Rug - Clearance—
$949.00
More Images



Piermont Area Rug - Clearance
| Collection: | Piermont |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Beige, Medium Brown, Gray, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Piermont |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Beige, Medium Brown, Gray, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |























