🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Pierceton Area Rug - Clearance
| Collection: | Pierceton |
|---|---|
| Colors: | Cream, Pale Blue, Sky Blue, Taupe, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polyester, 40% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Belgium |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $69.00
Pierceton Area Rug - Clearance—
$69.00
More Images






Pierceton Area Rug - Clearance
| Collection: | Pierceton |
|---|---|
| Colors: | Cream, Pale Blue, Sky Blue, Taupe, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polyester, 40% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Belgium |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Pierceton |
|---|---|
| Colors: | Cream, Pale Blue, Sky Blue, Taupe, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polyester, 40% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Belgium |
| Thickness: | 0.2" |























