🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Piercefield Area Rug - Clearance
| Collection: | Piercefield |
|---|---|
| Colors: | Denim, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.61" |
Select Title
From $49.00
Piercefield Area Rug - Clearance—
$49.00
More Images








Piercefield Area Rug - Clearance
| Collection: | Piercefield |
|---|---|
| Colors: | Denim, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.61" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Piercefield |
|---|---|
| Colors: | Denim, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.61" |























