🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Philipp Area Rug - Clearance
| Collection: | Philipp |
|---|---|
| Colors: | White, Light Gray, Blue, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.1" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
Select Title
From $49.00
Philipp Area Rug - Clearance—
$49.00
More Images





Philipp Area Rug - Clearance
| Collection: | Philipp |
|---|---|
| Colors: | White, Light Gray, Blue, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.1" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Philipp |
|---|---|
| Colors: | White, Light Gray, Blue, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.1" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |























