🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Pewamo Area Rug - Promo
| Collection: | Pewamo |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Tan, Beige, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polypropylene, 20% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Pewamo Area Rug - Promo—
$49.00
$14.70More Images


















Pewamo Area Rug - Promo
| Collection: | Pewamo |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Tan, Beige, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polypropylene, 20% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Pewamo |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Tan, Beige, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polypropylene, 20% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |























