🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Petersfield Area Rug - Clearance
| Collection: | Petersfield |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.71" |
Select Title
From $89.00
Petersfield Area Rug - Clearance—
$89.00
More Images








Petersfield Area Rug - Clearance
| Collection: | Petersfield |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.71" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Petersfield |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.71" |























