🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Perryville Area Rug - Clearance
| Collection: | Perryville |
|---|---|
| Colors: | Sage, Cream, Gray, Ivory, Rust, Pink |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Select Title
From $169.00
Perryville Area Rug - Clearance—
$169.00
More Images




Perryville Area Rug - Clearance
| Collection: | Perryville |
|---|---|
| Colors: | Sage, Cream, Gray, Ivory, Rust, Pink |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Perryville |
|---|---|
| Colors: | Sage, Cream, Gray, Ivory, Rust, Pink |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |























