🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Perosillo Dark Brown Pendant
| Collection: | Perosillo |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Beige, White, Translucent |
| Material: | Fixture: Rubber Wood / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Shade Material: | Linen, Polyester |
| Shade Color: | White, Beige |
| Hanging Method: | Cord |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
$35.70
Original: $119.00
-70%Perosillo Dark Brown Pendant—
$119.00
$35.70More Images








Perosillo Dark Brown Pendant
| Collection: | Perosillo |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Beige, White, Translucent |
| Material: | Fixture: Rubber Wood / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Shade Material: | Linen, Polyester |
| Shade Color: | White, Beige |
| Hanging Method: | Cord |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Perosillo |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Beige, White, Translucent |
| Material: | Fixture: Rubber Wood / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Shade Material: | Linen, Polyester |
| Shade Color: | White, Beige |
| Hanging Method: | Cord |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |























