🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Peri Area Rug - Clearance
| Collection: | Peri |
|---|---|
| Colors: | Gray, Cream, Black |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Recycled PET Yarn, 30% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Peri Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images










Peri Area Rug - Clearance
| Collection: | Peri |
|---|---|
| Colors: | Gray, Cream, Black |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Recycled PET Yarn, 30% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Peri |
|---|---|
| Colors: | Gray, Cream, Black |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Recycled PET Yarn, 30% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |























