🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Pequea Area Carpet - Clearance
| Collection: | Pequea |
|---|---|
| Colors: | Medium Brown, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Pequea Area Carpet - Clearance—
$99.00
$29.70More Images



Pequea Area Carpet - Clearance
| Collection: | Pequea |
|---|---|
| Colors: | Medium Brown, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Pequea |
|---|---|
| Colors: | Medium Brown, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























