🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Penticton Cream Flat Woven Wool Rug
| Collection: | Penticton |
|---|---|
| Colors: | Cream, Tan, Beige, Medium Gray, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Penticton Cream Flat Woven Wool Rug—
$99.00
$29.70More Images












Penticton Cream Flat Woven Wool Rug
| Collection: | Penticton |
|---|---|
| Colors: | Cream, Tan, Beige, Medium Gray, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Penticton |
|---|---|
| Colors: | Cream, Tan, Beige, Medium Gray, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























