🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Penkridge Sage Persian Style Rug
| Collection: | Penkridge |
|---|---|
| Colors: | Sage, White, Green, Olive |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Cotton, 30% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 2.5" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Penkridge Sage Persian Style Rug—
$79.00
$23.70More Images












Penkridge Sage Persian Style Rug
| Collection: | Penkridge |
|---|---|
| Colors: | Sage, White, Green, Olive |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Cotton, 30% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 2.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Penkridge |
|---|---|
| Colors: | Sage, White, Green, Olive |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Cotton, 30% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 2.5" |























