🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Pendlebury Table Lamp
| Collection: | Pendlebury |
|---|---|
| Colors: | White, Dark Red, Translucent, Metallic Nickel |
| Material: | Body: Wood Veneer / Shade (Outside): Linen / Finial: Iron |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Shade Material: | Linen |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
$35.70
Original: $119.00
-70%Pendlebury Table Lamp—
$119.00
$35.70More Images













Pendlebury Table Lamp
| Collection: | Pendlebury |
|---|---|
| Colors: | White, Dark Red, Translucent, Metallic Nickel |
| Material: | Body: Wood Veneer / Shade (Outside): Linen / Finial: Iron |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Shade Material: | Linen |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Pendlebury |
|---|---|
| Colors: | White, Dark Red, Translucent, Metallic Nickel |
| Material: | Body: Wood Veneer / Shade (Outside): Linen / Finial: Iron |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Shade Material: | Linen |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |























