🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Peigi Area Rug
| Collection: | Peigi |
|---|---|
| Colors: | Gray, Cream, Charcoal, Light Brown, Medium Green, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Peigi Area Rug—
$99.00
$29.70More Images




Peigi Area Rug
| Collection: | Peigi |
|---|---|
| Colors: | Gray, Cream, Charcoal, Light Brown, Medium Green, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Peigi |
|---|---|
| Colors: | Gray, Cream, Charcoal, Light Brown, Medium Green, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |























