🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Peeta Gray Blue Medallion Area Rug
| Collection: | Peeta |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Blue, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Backing: | Polypropylene |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |
Select Title
From $32.70
Original: $109.00
-70%Peeta Gray Blue Medallion Area Rug—
$109.00
$32.70More Images









Peeta Gray Blue Medallion Area Rug
| Collection: | Peeta |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Blue, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Backing: | Polypropylene |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Peeta |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Blue, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Backing: | Polypropylene |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |























