🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Peel Area Rug - Clearance
| Collection: | Peel |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray, Mustard, Aqua, Charcoal, Rust |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Belgium |
| Thickness: | 0.42" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Peel Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images







Peel Area Rug - Clearance
| Collection: | Peel |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray, Mustard, Aqua, Charcoal, Rust |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Belgium |
| Thickness: | 0.42" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Peel |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray, Mustard, Aqua, Charcoal, Rust |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Belgium |
| Thickness: | 0.42" |























