🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Pearl Holi-4601 Washable Area Rug
| Collection: | Ariana |
|---|---|
| Colors: | Pearl, Dark Brown, Brown, Light Brown, Taupe |
| Construction: | Machine Printed |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Backing: | Outdoor Latex |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $41.70
Original: $139.00
-70%Pearl Holi-4601 Washable Area Rug—
$139.00
$41.70More Images











Pearl Holi-4601 Washable Area Rug
| Collection: | Ariana |
|---|---|
| Colors: | Pearl, Dark Brown, Brown, Light Brown, Taupe |
| Construction: | Machine Printed |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Backing: | Outdoor Latex |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ariana |
|---|---|
| Colors: | Pearl, Dark Brown, Brown, Light Brown, Taupe |
| Construction: | Machine Printed |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Backing: | Outdoor Latex |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























