🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Pays Area Rug - Clearance
| Collection: | Pays |
|---|---|
| Colors: | Sky Blue, Gray, Antrasit |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 73% Cotton / 27% Chenille-Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Pays Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images










Pays Area Rug - Clearance
| Collection: | Pays |
|---|---|
| Colors: | Sky Blue, Gray, Antrasit |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 73% Cotton / 27% Chenille-Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Pays |
|---|---|
| Colors: | Sky Blue, Gray, Antrasit |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 73% Cotton / 27% Chenille-Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |























