🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Payallar Flatweave Performance Rug - Clearance
| Collection: | Payallar |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Pale Blue, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 2.5" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Payallar Flatweave Performance Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images






Payallar Flatweave Performance Rug - Clearance
| Collection: | Payallar |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Pale Blue, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 2.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Payallar |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Pale Blue, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 2.5" |























