🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Pattison Area Rug - Clearance
| Collection: | Pattison |
|---|---|
| Colors: | Beige, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 67% Polypropylene, 33% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Pattison Area Rug - Clearance—
$99.00
$29.70More Images






Pattison Area Rug - Clearance
| Collection: | Pattison |
|---|---|
| Colors: | Beige, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 67% Polypropylene, 33% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Pattison |
|---|---|
| Colors: | Beige, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 67% Polypropylene, 33% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |























