
Patterson Area Rug - Clearance
| Collection: | Patterson |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Cream, Aqua, Blue, Camel, Rust |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
Original: $39.00
-70%$39.00
$11.70More Images









Patterson Area Rug - Clearance
| Collection: | Patterson |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Cream, Aqua, Blue, Camel, Rust |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Patterson |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Cream, Aqua, Blue, Camel, Rust |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |























