🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Parcoal Area Rug - Clearance
| Collection: | Parcoal |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal, Black, Peach, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $35.70
Original: $119.00
-70%Parcoal Area Rug - Clearance—
$119.00
$35.70More Images







Parcoal Area Rug - Clearance
| Collection: | Parcoal |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal, Black, Peach, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Parcoal |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal, Black, Peach, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























