🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Paras Area Rug - Clearance
| Collection: | Paras |
|---|---|
| Colors: | Tan, Olive, Ivory, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |
Select Title
From $47.70
Original: $159.00
-70%Paras Area Rug - Clearance—
$159.00
$47.70More Images



Paras Area Rug - Clearance
| Collection: | Paras |
|---|---|
| Colors: | Tan, Olive, Ivory, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Paras |
|---|---|
| Colors: | Tan, Olive, Ivory, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |























