🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Pangian White & Blue Patterned Ceramic Table Lamp
| Collection: | Pangian |
|---|---|
| Colors: | White, Blue, Clear, Translucent, Metallic - Bronze |
| Material: | Body: Ceramic / Base: Crystal / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester / Finial: Iron |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Cambodia |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | Crystal |
| Base Color: | Clear |
| Shade Material: | Linen, Polyester |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
$35.70
Original: $119.00
-70%Pangian White & Blue Patterned Ceramic Table Lamp—
$119.00
$35.70More Images









Pangian White & Blue Patterned Ceramic Table Lamp
| Collection: | Pangian |
|---|---|
| Colors: | White, Blue, Clear, Translucent, Metallic - Bronze |
| Material: | Body: Ceramic / Base: Crystal / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester / Finial: Iron |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Cambodia |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | Crystal |
| Base Color: | Clear |
| Shade Material: | Linen, Polyester |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Pangian |
|---|---|
| Colors: | White, Blue, Clear, Translucent, Metallic - Bronze |
| Material: | Body: Ceramic / Base: Crystal / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester / Finial: Iron |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Cambodia |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | Crystal |
| Base Color: | Clear |
| Shade Material: | Linen, Polyester |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |























