🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Palo Area Rug - Clearance
| Collection: | Palo |
|---|---|
| Colors: | Camel, Dark Brown, White |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
$83.70
Original: $279.00
-70%Palo Area Rug - Clearance—
$279.00
$83.70More Images


Palo Area Rug - Clearance
| Collection: | Palo |
|---|---|
| Colors: | Camel, Dark Brown, White |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Palo |
|---|---|
| Colors: | Camel, Dark Brown, White |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























