🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Palampas Area Carpet - Clearance
| Collection: | Palampas |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Mustard, Beige, Dusty Pink, Navy, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.59" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Palampas Area Carpet - Clearance—
$59.00
$17.70More Images







Palampas Area Carpet - Clearance
| Collection: | Palampas |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Mustard, Beige, Dusty Pink, Navy, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.59" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Palampas |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Mustard, Beige, Dusty Pink, Navy, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.59" |























