🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Pakuranga Dusty Pink Area Rug - Clearance
| Collection: | Pakuranga |
|---|---|
| Colors: | Blue, Burnt Orange, Dusty Pink, Ice Blue, Rust, Peach |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $39.00
Pakuranga Dusty Pink Area Rug - Clearance—
$39.00
More Images



Pakuranga Dusty Pink Area Rug - Clearance
| Collection: | Pakuranga |
|---|---|
| Colors: | Blue, Burnt Orange, Dusty Pink, Ice Blue, Rust, Peach |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Pakuranga |
|---|---|
| Colors: | Blue, Burnt Orange, Dusty Pink, Ice Blue, Rust, Peach |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |




















