🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Painesdale Blue/White Wool Carpet - Clearance
| Collection: | Painesdale |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Navy |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 2.16" |
| Fringe Length: | 3.5" |
Select Title
From $59.00
Painesdale Blue/White Wool Carpet - Clearance—
$59.00
More Images








Painesdale Blue/White Wool Carpet - Clearance
| Collection: | Painesdale |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Navy |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 2.16" |
| Fringe Length: | 3.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Painesdale |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Navy |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 2.16" |
| Fringe Length: | 3.5" |























