🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Pagedale Area Carpet - Clearance
| Collection: | Pagedale |
|---|---|
| Colors: | Cream, Medium Gray, Mustard, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 60% Viscose, 40% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Pagedale Area Carpet - Clearance—
$39.00
$11.70More Images






Pagedale Area Carpet - Clearance
| Collection: | Pagedale |
|---|---|
| Colors: | Cream, Medium Gray, Mustard, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 60% Viscose, 40% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Pagedale |
|---|---|
| Colors: | Cream, Medium Gray, Mustard, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 60% Viscose, 40% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |























