
Padroni Colorful Rug - Clearance
| Collection: | Padroni |
|---|---|
| Colors: | Navy, Cream, Aqua, Burgundy, Burnt Orange, Dark Red |
| Construction: | Hand Hooked |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Outdoor Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.4" |
Original: $49.00
-70%$49.00
$14.70More Images










Padroni Colorful Rug - Clearance
| Collection: | Padroni |
|---|---|
| Colors: | Navy, Cream, Aqua, Burgundy, Burnt Orange, Dark Red |
| Construction: | Hand Hooked |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Outdoor Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Padroni |
|---|---|
| Colors: | Navy, Cream, Aqua, Burgundy, Burnt Orange, Dark Red |
| Construction: | Hand Hooked |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Outdoor Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.4" |























