🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Padma Area Rug
| Collection: | Padma |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Padma Area Rug—
$59.00
$17.70More Images












Padma Area Rug
| Collection: | Padma |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Padma |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























