🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Pacay Area Rug
| Collection: | Pacay |
|---|---|
| Colors: | Silver Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $49.00
Pacay Area Rug—
$49.00
More Images














Pacay Area Rug
| Collection: | Pacay |
|---|---|
| Colors: | Silver Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Pacay |
|---|---|
| Colors: | Silver Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |























