🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Pabla Tan Speckled Area Rug
| Collection: | Pabla |
|---|---|
| Colors: | Beige, Tan, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.34" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 0.43" |
Select Title
From $69.00
Pabla Tan Speckled Area Rug—
$69.00
More Images










Pabla Tan Speckled Area Rug
| Collection: | Pabla |
|---|---|
| Colors: | Beige, Tan, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.34" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 0.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Pabla |
|---|---|
| Colors: | Beige, Tan, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.34" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 0.43" |























