🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Oxly Area Rug - Clearance
| Collection: | Oxly |
|---|---|
| Colors: | Blue, Purple, Pale Blue, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Wool, 20% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.6" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
Select Title
From $53.70
Original: $179.00
-70%Oxly Area Rug - Clearance—
$179.00
$53.70More Images


Oxly Area Rug - Clearance
| Collection: | Oxly |
|---|---|
| Colors: | Blue, Purple, Pale Blue, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Wool, 20% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.6" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Oxly |
|---|---|
| Colors: | Blue, Purple, Pale Blue, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Wool, 20% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.6" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |























