š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Otaki Purple & Brown Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Tabina |
|---|---|
| Colors: | Camel, Teal, Light Purple, Blue, Sky Blue, Dark Purple |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Chenille-Polyester, 50% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.02" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Otaki Purple & Brown Washable Area Rug - Clearanceā
$49.00
$14.70More Images










Otaki Purple & Brown Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Tabina |
|---|---|
| Colors: | Camel, Teal, Light Purple, Blue, Sky Blue, Dark Purple |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Chenille-Polyester, 50% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.02" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tabina |
|---|---|
| Colors: | Camel, Teal, Light Purple, Blue, Sky Blue, Dark Purple |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Chenille-Polyester, 50% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.02" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |























