🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ossun Wool Rug with Tassels
| Collection: | Ossun |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Wool, 30% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.62" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.62" |
| Fringe Length: | 4" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Ossun Wool Rug with Tassels—
$79.00
$23.70More Images











Ossun Wool Rug with Tassels
| Collection: | Ossun |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Wool, 30% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.62" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.62" |
| Fringe Length: | 4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ossun |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Wool, 30% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.62" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.62" |
| Fringe Length: | 4" |























