🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Osborn Area Rug - Clearance
| Collection: | Osborn |
|---|---|
| Colors: | Blue |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $119.00
Osborn Area Rug - Clearance—
$119.00
More Images





Osborn Area Rug - Clearance
| Collection: | Osborn |
|---|---|
| Colors: | Blue |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Osborn |
|---|---|
| Colors: | Blue |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























