🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ortonville Abstract Gray Rug
| Collection: | Ortonville |
|---|---|
| Colors: | White, Charcoal, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $44.70
Original: $149.00
-70%Ortonville Abstract Gray Rug—
$149.00
$44.70More Images













Ortonville Abstract Gray Rug
| Collection: | Ortonville |
|---|---|
| Colors: | White, Charcoal, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ortonville |
|---|---|
| Colors: | White, Charcoal, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |























