🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Only Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Only |
|---|---|
| Colors: | Clear, Black, Metallic - Bronze, Metallic Bronze |
| Material: | Fixture: Glass |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Metallic - Bronze |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 7' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 40W |
$20.70
Original: $69.00
-70%Only Ceiling Light - Clearance—
$69.00
$20.70More Images




Only Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Only |
|---|---|
| Colors: | Clear, Black, Metallic - Bronze, Metallic Bronze |
| Material: | Fixture: Glass |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Metallic - Bronze |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 7' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 40W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Only |
|---|---|
| Colors: | Clear, Black, Metallic - Bronze, Metallic Bronze |
| Material: | Fixture: Glass |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Metallic - Bronze |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 7' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 40W |























