🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Oneonta Wool Rug - Clearance
| Collection: | Oneonta |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Gray, Tan, Medium Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.87" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Oneonta Wool Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images

















Oneonta Wool Rug - Clearance
| Collection: | Oneonta |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Gray, Tan, Medium Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.87" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Oneonta |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Gray, Tan, Medium Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.87" |























