🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Onaway Area Rug - Clearance
| Collection: | Onaway |
|---|---|
| Colors: | Medium Brown, Off White, Tan, Camel, Dark Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |
Select Title
From $71.70
Original: $239.00
-70%Onaway Area Rug - Clearance—
$239.00
$71.70More Images



Onaway Area Rug - Clearance
| Collection: | Onaway |
|---|---|
| Colors: | Medium Brown, Off White, Tan, Camel, Dark Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Onaway |
|---|---|
| Colors: | Medium Brown, Off White, Tan, Camel, Dark Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |























