🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Omeo Wool Area Rug
| Collection: | Omeo |
|---|---|
| Colors: | Beige, Blue, Black, Taupe |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $89.00
Omeo Wool Area Rug—
$89.00
More Images






Omeo Wool Area Rug
| Collection: | Omeo |
|---|---|
| Colors: | Beige, Blue, Black, Taupe |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Omeo |
|---|---|
| Colors: | Beige, Blue, Black, Taupe |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























