🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Olur Area Carpet - Clearance
| Collection: | Olur |
|---|---|
| Colors: | Cream, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Olur Area Carpet - Clearance—
$39.00
$11.70More Images








Olur Area Carpet - Clearance
| Collection: | Olur |
|---|---|
| Colors: | Cream, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Olur |
|---|---|
| Colors: | Cream, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























