🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Olson Area Rug - Clearance
| Collection: | Olson |
|---|---|
| Colors: | Tan, Beige, Pale Blue, Ice Blue, Peach |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
Select Title
From $50.70
Original: $169.00
-70%Olson Area Rug - Clearance—
$169.00
$50.70More Images




Olson Area Rug - Clearance
| Collection: | Olson |
|---|---|
| Colors: | Tan, Beige, Pale Blue, Ice Blue, Peach |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Olson |
|---|---|
| Colors: | Tan, Beige, Pale Blue, Ice Blue, Peach |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |























