🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Olavi Red Area Rug - Clearance
| Collection: | Olavi |
|---|---|
| Colors: | Red, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
Select Title
From $159.00
Olavi Red Area Rug - Clearance—
$159.00
More Images


Olavi Red Area Rug - Clearance
| Collection: | Olavi |
|---|---|
| Colors: | Red, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Olavi |
|---|---|
| Colors: | Red, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |























