🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Okurcalar Area Carpet - Clearance
| Collection: | Okurcalar |
|---|---|
| Colors: | Tan, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Jute, 50% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 5" |
Select Title
From $49.00
Okurcalar Area Carpet - Clearance—
$49.00
More Images






Okurcalar Area Carpet - Clearance
| Collection: | Okurcalar |
|---|---|
| Colors: | Tan, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Jute, 50% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Okurcalar |
|---|---|
| Colors: | Tan, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Jute, 50% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 5" |























