🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ogden Area Rug - Clearance
| Collection: | Ogden |
|---|---|
| Colors: | Purple, Navy, Blue, Burgundy |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $32.70
Original: $109.00
-70%Ogden Area Rug - Clearance—
$109.00
$32.70More Images




Ogden Area Rug - Clearance
| Collection: | Ogden |
|---|---|
| Colors: | Purple, Navy, Blue, Burgundy |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ogden |
|---|---|
| Colors: | Purple, Navy, Blue, Burgundy |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |























