🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Off White Holi-4602 Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Carnig |
|---|---|
| Colors: | Off White, Blue, Charcoal, Beige, Gray |
| Construction: | Machine Printed |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Backing: | Outdoor Latex |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $99.00
Off White Holi-4602 Washable Area Rug - Clearance—
$99.00
More Images











Off White Holi-4602 Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Carnig |
|---|---|
| Colors: | Off White, Blue, Charcoal, Beige, Gray |
| Construction: | Machine Printed |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Backing: | Outdoor Latex |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Carnig |
|---|---|
| Colors: | Off White, Blue, Charcoal, Beige, Gray |
| Construction: | Machine Printed |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Backing: | Outdoor Latex |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























